MICHAŁ ASMAN - Twój Osobisty Doradca Finansowy

Referencje


  www.michalasman.bblog.pl jest jednym z niewielu polecanych przez portal www.kupfranki.pl, który jest serwisem osób spłacających kredyty walutowe.

Już niedługo frank szwajcarski będzie o 30% tańszy?

2015-01-20 23:14:02, komentarzy: 0

Umocnienie się franka do euro jest jednak kontrowane przez Szwajcarów. Najpierw musiał dużo zyskać żeby później więcej stracić do Euro, a to powinno odstraszyć inwestorów.

 To nie kredytobiorcy lecz wszyscy CI co inwestują w Szwajcarską walutę powinni czuć zagrożenie utraty swoich oszczędności!

Szwajcarskie tsunami uderzyło w rynki ( źródło biznes.pl)

Zegarki drożeją, a ceny akcji szwajcarskich producentów – przeciwnie, idą w dół. Akcje Swatch Group AG w dwie godziny straciły ponad 16 proc. Tsunami przetoczyło się przez rynki kapitałowe kompletnie zaskoczone decyzją szwajcarskiego banku centralnego. Wystarczyło usunąć kotwicę kursu franka względem euro i szwajcarska waluta poszybowała w niebo. Kraj o PKB zbliżonym do kapitalizacji firmy Apple zafundował globalnym rynkom walutowym atrakcje, jakich nie było od wielu lat. http://biznes.pl/.../szwajcarskie-tsunami-uderzylo.../1zv9r

 

Masz kredyt w CHF?-nie daj się nabrać na jego szybką spłatę! 2013-07-19                          W dniu zaciągnięcia kredytu wiadomo, do jakich kursów musiałoby dojść żeby kredyt we frankach zrównał się nam w kosztach z kredytem w złotych.  Radzę wszystkim sprawdzi, po jakich kursach w trakcie kredytowania spłacaliśmy kredyt, oraz po jakim kursie był uruchomiany. Przecież z dnia na dzień kurs franka szwajcarskiego nam tak nie podrożał, po którym przeliczaliśmy raty kredytu jak widać zresztą na wykresie. Dziś jak przeliczamy po obecnym kursie nasz kapitał to łapiemy się za głowę ile jeszcze musimy przez cały okres kredytowania spłacić jakby ten kurs miał się utrzymać przez 20 czy 30 lat, a przecież musi on zacząć spadać. czytaj więcej

« powrót

Dodaj nowy komentarz


(...)Działa Pan na rynku finansowym ponad 11 lat. Na czym polega Pańska działalność? Jakiego rodzaju usługi oferuje pan swoim klientom?

Posiadam szeroki wachlarz usług, ale skupiam się na ogólnie pojętym, niezależnym doradztwie finansowym. Długoletnie doświadczenie pozwoliło mi na stworzenie kompleksowej oferty w zakresie finansów. Można w niej znaleźć usługę doradztwa inwestycyjnego, walutowego oraz kredytowego.
Oferuję pomoc w uzyskaniu kredytu i doradztwo w zakresie jego efektywnej spłaty. Jednocześnie jestem gotów podjąć się negocjacji z instytucjami finansowymi. Świadczę również konsultacje w dziedzinie zarządzania zgromadzonymi środkami finansowymi. Korzystając z moich porad można zyskać od kilku tysięcy do nawet wielu milionów złotych a
klienci coraz częściej to doceniają. Poddaję także szczegółowej analizie konkretne oferty, z którymi przychodzą do mnie klienci i pomagam w wyborze. W ostatnim okresie bardzo często mam do czynienia z klientami, którzy zaciągnęli kredyty czy pożyczki w których ukryte są bardzo wysokie koszty.....
"Mówisz Mosz "Czy powinniśmy jak najszybciej przyjąć euro? Adwersarzami są Sergiusz Najar (były wiceminister infrastruktury oraz spraw zagranicznych) oraz dr Bogusław Grabowski (były członek Rady Polityki Pieniężnej) Kurs 3,5 zł. za Euro najlepszy dla Polskiej gospodarki.( michalasman.bblog.pl)

Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych