MICHAŁ ASMAN - Twój Osobisty Doradca Finansowy

Referencje


  www.michalasman.bblog.pl jest jednym z niewielu polecanych przez portal www.kupfranki.pl, który jest serwisem osób spłacających kredyty walutowe.

W końcu dał o sobie znać Groclin 7, 67% i Glcosmed 9,72%

2015-08-06 15:01:52, komentarzy: 0

Początek tygodnia wypadł jak dla mnie wyjątkowo dobrze. Wreszcie dziś dał o sobie znać Groclin, którego kupiłem we wtorek w poprzednim tygodniu. Mogę wiec powiedzieć, że moja cierpliwość została wynagrodzona. Z szansą na odbicie jutro moim zdaniem może być GLCOSMED 9, 72%, który przez niecałą godzinę przed końcem dzisiejszej sesji wzrósł 4, 50 na 5, 08 zł za akcję.

 Stan konta po zakończeniu dzisiejszej giełdy 03.08.2015 r.

Stan konta przed rozpoczęciem dzisiejszej sesji po dniu 31.07.2015

Notowania 03-08-2015 r. stooq
 
 

 

 

29-07-2015 Na GPW królował SCOPAK 14,36% oraz Banki

28-07-2015 GPW akcje MIRACULUM 10,29% oraz GROCLIN 7,37%

 

2015-07-24 Dziś na GPW rządziła Ukraina :KSG 36%, MLK 21,32% i AGT 12%.

 
 

Treści przedstawione we wpisach na blogu są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie jego zamieszczonych artykułów, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie umieszczonych artykułów .

« powrót

Dodaj nowy komentarz


(...)Działa Pan na rynku finansowym ponad 11 lat. Na czym polega Pańska działalność? Jakiego rodzaju usługi oferuje pan swoim klientom?

Posiadam szeroki wachlarz usług, ale skupiam się na ogólnie pojętym, niezależnym doradztwie finansowym. Długoletnie doświadczenie pozwoliło mi na stworzenie kompleksowej oferty w zakresie finansów. Można w niej znaleźć usługę doradztwa inwestycyjnego, walutowego oraz kredytowego.
Oferuję pomoc w uzyskaniu kredytu i doradztwo w zakresie jego efektywnej spłaty. Jednocześnie jestem gotów podjąć się negocjacji z instytucjami finansowymi. Świadczę również konsultacje w dziedzinie zarządzania zgromadzonymi środkami finansowymi. Korzystając z moich porad można zyskać od kilku tysięcy do nawet wielu milionów złotych a
klienci coraz częściej to doceniają. Poddaję także szczegółowej analizie konkretne oferty, z którymi przychodzą do mnie klienci i pomagam w wyborze. W ostatnim okresie bardzo często mam do czynienia z klientami, którzy zaciągnęli kredyty czy pożyczki w których ukryte są bardzo wysokie koszty.....
"Mówisz Mosz "Czy powinniśmy jak najszybciej przyjąć euro? Adwersarzami są Sergiusz Najar (były wiceminister infrastruktury oraz spraw zagranicznych) oraz dr Bogusław Grabowski (były członek Rady Polityki Pieniężnej) Kurs 3,5 zł. za Euro najlepszy dla Polskiej gospodarki.( michalasman.bblog.pl)

Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych