MICHAŁ ASMAN - Twój Osobisty Doradca Finansowy

Referencje


  www.michalasman.bblog.pl jest jednym z niewielu polecanych przez portal www.kupfranki.pl, który jest serwisem osób spłacających kredyty walutowe.

Oszczędzanie się opłaca 30 czy 50% zysku rocznie- to realne!

2013-11-13 19:35:29, komentarzy: 0

Powinniśmy uczyć się oszczędzać gdyż tylko w ten sposób jesteśmy wstanie zrekompensować sobie utraty wartości zakupionego towaru w czasie wraz z kosztami kredytu na jego zakup. Przecież jak tylko wyjedziemy ze sklepu czy salonu zakupionym przez nas towar (samochód, sprzęt AGD czy RTV, meble itp. artykułów codziennego użytku) z miejsca traci na wartości, czyli tracą nasze pieniądze. Kupując, więc za gotówkę tracimy, dlatego nie mamy co oszczędzać.

 Podaje przykład na zakupie samochodu za kwotę 30 000 zł.:

1) Kupując go za gotówkę w raz z jego wiekiem tracą nasze pieniądze i tak po 5 latach mamy jego wartość rynkową 15 000 zł. czyli jesteśmy w plecy 15 000 zł.

2) Jeśli zaciągnęliśmy na niego kredyt i nadal oszczędzamy to z kwoty 30 000 zł na 5 lat wyniesie 39 720 zł ( rata stała 662 zł razy 60 miesięcy RRSO 12%). Oszczędzając z 30 000 zł. po 5 latach zakładając tylko zarobek 30% w sakli roku zarobimy w sumie 75 000 zł.

Podsumowanie zyski z oszczędności 75 000 zł – 39 720 zł( kwota kredytu 30 000 zł wraz z odsetkami i dodatkowymi kosztami) + 15 000 zł wartość rynkowa samochodu = zysk 50 280 zł.

 

Obojętnie czy jesteśmy w Polsce, Szwajcarii czy na Wyspach Brytyjskich wszyscy mamy takie same możliwości pomnażania swoich oszczędności. Mimo różnych sytuacji na rynku  od 2000 roku, nie przechodząc z jednego typu funduszu do drugiego fundusze akcji dały zarobić ponad 150%. Gdybyśmy pilnowali swoją inwestycję, czyli dokonywali konwersji z jednego typu funduszu na drugi w zależności od spadków i wzrostów to do dziś na nich zarobilibyśmy ponad 350%. W praktyce takie wyniki na funduszach są realne, a nawet wyższe gdyż ucząc na realnych środkach oszczędzania jesteśmy wstanie uzyskać  od 30 do pona  50 % zysku rocznie.   

Na typowej lokacie w ciągu roku można zarobić obecnie nie więcej niż 3% w skali roku. Podobną wartość fundusze inwestycyjne dają zarobić nawet w jeden dzień lub miesiąc w zależności od rodzaju funduszu. Jednak nie wszyscy zdajemy sobie sprawę, jak skutecznie inwestować, korzystając z tego instrumentu. Brakuje nam podstawowej wiedzy praktycznej o inwestowaniu w fundusze, przez co wielu boi się w nich oszczędzać i wybiera lokatę.

Jeśli posiadamy odpowiednią wiedzę, jak zarządzać swoje środki w funduszach inwestycyjnych żeby lepiej wykorzystywać wzrosty oraz unikać spadków, to wówczas oszczędzanie w nich jest tak samo bezpieczne jak lokata. Sam od paru lat uczę zarządzania kilku osobą ich środkami w funduszach inwestycyjnych i mimo różnych sytuacji na rynku nie mam dobre wyniki. Doszedłem do wniosku, że skoro mam praktykę w zarządzaniu nie swoimi pieniędzmi w funduszach inwestycyjnych postanowiłem wyjść z ofertą nauki w ich zarządzaniu. Nikt mi nic nie wpłaca zakup i zarządzanie funduszami odbywa się na koncie ROR w banku, w którym państwo posiadacie konto. Jestem w stanie pokazać wydruk historii rachunków, którymi zarządzam nie ujawniając numerów kont oraz danych osobowych osób, które mi powierzyły zarządzanie swoich środków.  

 Skoro posiadam wiedze praktyczna jak bezpiecznie pomnażać swoje pieniądze postanowiłem w końcu na niej zacząć zarabiać stąd ten artykuł.

« powrót

Dodaj nowy komentarz


(...)Działa Pan na rynku finansowym ponad 11 lat. Na czym polega Pańska działalność? Jakiego rodzaju usługi oferuje pan swoim klientom?

Posiadam szeroki wachlarz usług, ale skupiam się na ogólnie pojętym, niezależnym doradztwie finansowym. Długoletnie doświadczenie pozwoliło mi na stworzenie kompleksowej oferty w zakresie finansów. Można w niej znaleźć usługę doradztwa inwestycyjnego, walutowego oraz kredytowego.
Oferuję pomoc w uzyskaniu kredytu i doradztwo w zakresie jego efektywnej spłaty. Jednocześnie jestem gotów podjąć się negocjacji z instytucjami finansowymi. Świadczę również konsultacje w dziedzinie zarządzania zgromadzonymi środkami finansowymi. Korzystając z moich porad można zyskać od kilku tysięcy do nawet wielu milionów złotych a
klienci coraz częściej to doceniają. Poddaję także szczegółowej analizie konkretne oferty, z którymi przychodzą do mnie klienci i pomagam w wyborze. W ostatnim okresie bardzo często mam do czynienia z klientami, którzy zaciągnęli kredyty czy pożyczki w których ukryte są bardzo wysokie koszty.....
"Mówisz Mosz "Czy powinniśmy jak najszybciej przyjąć euro? Adwersarzami są Sergiusz Najar (były wiceminister infrastruktury oraz spraw zagranicznych) oraz dr Bogusław Grabowski (były członek Rady Polityki Pieniężnej) Kurs 3,5 zł. za Euro najlepszy dla Polskiej gospodarki.( michalasman.bblog.pl)

Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych