MICHAŁ ASMAN - Twój Osobisty Doradca Finansowy

Referencje


  www.michalasman.bblog.pl jest jednym z niewielu polecanych przez portal www.kupfranki.pl, który jest serwisem osób spłacających kredyty walutowe.

Dziś na GPW rządziła Ukraina :KSG 36%, MLK 21,32% i AGT 12%.

2015-07-26 23:40:59, komentarzy: 0

Inwestowanie na GPW może być sposobem na zrekompensowanie sobie wysokiego kursu franka i to z nawiązką. Żeby inwestować na giełdzie wystarczy 200 czy 400 złotych i w miesiąc jesteśmy w stanie odrobić z nawiązką zawyżoną ratę przez obecny kurs CHF.

Jak zacząć?  W Banku w którym mamy prowadzony rachunek ROR złóżmy wniosek o Usługę Maklerską. Służę pomocą.

Dla porównania te trzy firmy Ukraińskie dały zarobić inwestorom tyle w jeden dzień to, co oddajemy więcej w odsetkach przez 20 lat przy kredycie hipotecznym lub trzymając oszczędności  na lokacie przez 10 lat. Jeszcze radzę zobaczyć wynik Monnari które przez trzy lata dało zarobić aż 2057,33 %

 Transakcje zrobiłem z opóźnieniem tylko dlatego gdyż z rana załatwiałem sprawy i dopiero przed 11 usiadłem przy komputerze. Musiałem szybko sprzedać MIRACULUM by zrobić szybko transakcje zakupu tych trzech spółek. Mikiland udało mi się kupić po1,52 PLN, Ksgargo po 0,91 PLN i dokupić Agroton po 1,36PLN.

W poniedziałek czekam na powtórkę z rozrywki.

Kurs na koniec dnia 24-07-2015

Stan konta przed rozpoczęciem dzisiejszej sesji 4 033,00 PLN,  a po zamknięciu 4 368,75PLN na dzień 24-07-2015
 
 
Dzisiejsze transakcje
 
 
Stan konta którym zarządzam na koniec wczorajszego dnia 23-07-2015
 

 Jak widzimy poniżej na wyniki Monnari przez 3 lata dało zarobić aż 2057,33%, BYTOM dało zarobić 1000% , ELZAB 975%, RAINBOW 901%

Poniżej tabela wyników  spółek giełdowych od 1 dnia do 2 miesięcy

 

Treści przedstawione we wpisach na blogu są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie jego zamieszczonych artykułów, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie umieszczonych artykułów .

« powrót

Dodaj nowy komentarz


(...)Działa Pan na rynku finansowym ponad 11 lat. Na czym polega Pańska działalność? Jakiego rodzaju usługi oferuje pan swoim klientom?

Posiadam szeroki wachlarz usług, ale skupiam się na ogólnie pojętym, niezależnym doradztwie finansowym. Długoletnie doświadczenie pozwoliło mi na stworzenie kompleksowej oferty w zakresie finansów. Można w niej znaleźć usługę doradztwa inwestycyjnego, walutowego oraz kredytowego.
Oferuję pomoc w uzyskaniu kredytu i doradztwo w zakresie jego efektywnej spłaty. Jednocześnie jestem gotów podjąć się negocjacji z instytucjami finansowymi. Świadczę również konsultacje w dziedzinie zarządzania zgromadzonymi środkami finansowymi. Korzystając z moich porad można zyskać od kilku tysięcy do nawet wielu milionów złotych a
klienci coraz częściej to doceniają. Poddaję także szczegółowej analizie konkretne oferty, z którymi przychodzą do mnie klienci i pomagam w wyborze. W ostatnim okresie bardzo często mam do czynienia z klientami, którzy zaciągnęli kredyty czy pożyczki w których ukryte są bardzo wysokie koszty.....
"Mówisz Mosz "Czy powinniśmy jak najszybciej przyjąć euro? Adwersarzami są Sergiusz Najar (były wiceminister infrastruktury oraz spraw zagranicznych) oraz dr Bogusław Grabowski (były członek Rady Polityki Pieniężnej) Kurs 3,5 zł. za Euro najlepszy dla Polskiej gospodarki.( michalasman.bblog.pl)

Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych