MICHAŁ ASMAN - Twój Osobisty Doradca Finansowy

Referencje


  www.michalasman.bblog.pl jest jednym z niewielu polecanych przez portal www.kupfranki.pl, który jest serwisem osób spłacających kredyty walutowe.

29-07-2015 Na GPW królował SCOPAK 14,36% oraz Banki

2015-08-06 15:00:31, komentarzy: 0

Dzisiejsza poranna wypowiedź Henryka Kowalczyka z PiS, który wyraził nieco sceptyczną opinię odnośnie wprowadzenia podatku bankowego w 2017 roku. Na informacje te przeceniony w ostatnim czasie sektor bankowy chętnie ruszył do solidnego odreagowania.

Wczoraj kupiłem  akcje Groclinu 247 oraz  SCOPAK  234 i tak zostawiłem je na jutro. Znów miałem nosa typując spółki które mogą mieć jedne z lepszych wzrostów na dziś, tylko co z tego jak nie widać lepszego wyniku na koncie.

Na podstawie poniższych danych postanowiłem wczoraj postawić na Groclin zamiast na Miraculum i jak  na razie żałuje . Dzisiejsze otwarcie na Groclinie było obiecujące, a co będzie jutro?

Groclin ma list intencyjny ws. dostaw poszyć dla VW za 10-12 mln euro
   28 Lip, 17:52 - ISBnews

Skrót wiadomości ze spółek giełdowych - wtorek
   28 Lip, 17:41 - PAP

Groclin ma list intencyjny ws. dostaw poszyć dla GM za 24 mln euro
   28 Lip, 9:11 - ISBnews

Groclin - poszycia foteli tym razem dla Opla
   28 Lip, 8:57 - Stooq

Przegląd prasy
   23 Lip, 6:57 - ISBnews

Skrót wiadomości ze spółek giełdowych - środa
   22 Lip, 17:26 - PAP

Groclin ma list intencyjny ws. dostaw poszyć dla Volkswagena za 60 mln euro
   22 Lip, 9:36 - ISBnews

Groclin z solidną umową
   22 Lip, 8:19 - Stooq

Groclin z technicznym wyróżnieniem
   14 Lip, 9:48 - Stooq

Przegląd prasy
   2 Lip, 7:41 - ISBnews

Groclin sfinalizował sprzedaż jednostki Wiring & Controls za 50 mln euro
   1 Lip, 17:12 - ISBnews

Stan konta który prowadzę po dzisiejszym dniu

Stan konta przed rozpoczęciem giełdy po wczorajszym dniu

Żeby uczyć się inwestować na giełdzie wystarczy 200 czy 400 złotych.
 Jak zacząć?  W Banku, w którym mamy prowadzony rachunek ROR złóżmy wniosek o Usługę Maklerską. Służę pomocą.

 

Treści przedstawione we wpisach na blogu są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie jego zamieszczonych artykułów, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie umieszczonych artykułów .

« powrót

Dodaj nowy komentarz


(...)Działa Pan na rynku finansowym ponad 11 lat. Na czym polega Pańska działalność? Jakiego rodzaju usługi oferuje pan swoim klientom?

Posiadam szeroki wachlarz usług, ale skupiam się na ogólnie pojętym, niezależnym doradztwie finansowym. Długoletnie doświadczenie pozwoliło mi na stworzenie kompleksowej oferty w zakresie finansów. Można w niej znaleźć usługę doradztwa inwestycyjnego, walutowego oraz kredytowego.
Oferuję pomoc w uzyskaniu kredytu i doradztwo w zakresie jego efektywnej spłaty. Jednocześnie jestem gotów podjąć się negocjacji z instytucjami finansowymi. Świadczę również konsultacje w dziedzinie zarządzania zgromadzonymi środkami finansowymi. Korzystając z moich porad można zyskać od kilku tysięcy do nawet wielu milionów złotych a
klienci coraz częściej to doceniają. Poddaję także szczegółowej analizie konkretne oferty, z którymi przychodzą do mnie klienci i pomagam w wyborze. W ostatnim okresie bardzo często mam do czynienia z klientami, którzy zaciągnęli kredyty czy pożyczki w których ukryte są bardzo wysokie koszty.....
"Mówisz Mosz "Czy powinniśmy jak najszybciej przyjąć euro? Adwersarzami są Sergiusz Najar (były wiceminister infrastruktury oraz spraw zagranicznych) oraz dr Bogusław Grabowski (były członek Rady Polityki Pieniężnej) Kurs 3,5 zł. za Euro najlepszy dla Polskiej gospodarki.( michalasman.bblog.pl)

Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych