MICHAŁ ASMAN - Twój Osobisty Doradca Finansowy

Referencje


  www.michalasman.bblog.pl jest jednym z niewielu polecanych przez portal www.kupfranki.pl, który jest serwisem osób spłacających kredyty walutowe.

28-07-2015 GPW akcje MIRACULUM 10,29% oraz GROCLIN 7,37%

2015-08-06 14:59:54, komentarzy: 0

W poniedziałek jak pisałem we wpisie piątkowym "Dziś na GPW rządziła Ukraina :KSG 36%, MLK 21,32% i AGT 12%" czekałem na powtórkę z rozrywki. No i była tylko, że ja  znów zaliczyłem syzyfowe prace, gdyż najpóźniej przed godziną 14 powinienem sprzedać akcje KSGAGRO, MILKILAND i AGROTON  niż czekać nie wiadomo na co gdyż są to spółki Ukraińskie. Przez takie moje zarządzanie w poniedziałek miałem znów 4000 zł. tyle co przed rozpoczęciem giełdy w piątek.  Zawsze sobie mówię trafiłeś, zarobiłeś sprzedaj i daj sobie na luz, gdyż na ogół na drugi dzień może być korekta w dół. 

Poniedziałek 27-07-2015 otwarcie GPW

  Dziś czyli 28-07-2015r. kupiłem MIRACULUM 246 akcji po  3, 45 PLN oraz 200 akcji po 3,52 PLN, które sprzedałem po 3,65 PLN gdyż nie zdążyłem anulować zlecenia sprzedaży. Następnie ze sprzedaży Miraculum  dokupiłem akcji Groclinu, których  mam teraz 247 oraz SCOPAK 234 akcji.

 
 
Żeby inwestować na giełdzie wystarczy 200 czy 400 złotych.

 Jak zacząć?  W Banku, w którym mamy prowadzony rachunek ROR złóżmy wniosek o Usługę Maklerską. Służę pomocą.

28-07-2015 zamknięcie GPW

 

Treści przedstawione we wpisach na blogu są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie jego zamieszczonych artykułów, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie umieszczonych artykułów .


« powrót

Dodaj nowy komentarz


(...)Działa Pan na rynku finansowym ponad 11 lat. Na czym polega Pańska działalność? Jakiego rodzaju usługi oferuje pan swoim klientom?

Posiadam szeroki wachlarz usług, ale skupiam się na ogólnie pojętym, niezależnym doradztwie finansowym. Długoletnie doświadczenie pozwoliło mi na stworzenie kompleksowej oferty w zakresie finansów. Można w niej znaleźć usługę doradztwa inwestycyjnego, walutowego oraz kredytowego.
Oferuję pomoc w uzyskaniu kredytu i doradztwo w zakresie jego efektywnej spłaty. Jednocześnie jestem gotów podjąć się negocjacji z instytucjami finansowymi. Świadczę również konsultacje w dziedzinie zarządzania zgromadzonymi środkami finansowymi. Korzystając z moich porad można zyskać od kilku tysięcy do nawet wielu milionów złotych a
klienci coraz częściej to doceniają. Poddaję także szczegółowej analizie konkretne oferty, z którymi przychodzą do mnie klienci i pomagam w wyborze. W ostatnim okresie bardzo często mam do czynienia z klientami, którzy zaciągnęli kredyty czy pożyczki w których ukryte są bardzo wysokie koszty.....
"Mówisz Mosz "Czy powinniśmy jak najszybciej przyjąć euro? Adwersarzami są Sergiusz Najar (były wiceminister infrastruktury oraz spraw zagranicznych) oraz dr Bogusław Grabowski (były członek Rady Polityki Pieniężnej) Kurs 3,5 zł. za Euro najlepszy dla Polskiej gospodarki.( michalasman.bblog.pl)

Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych